Milli yüzücüler olimpiyat öncesi Berlin'de

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez, Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek yarışlarda Paris 2024 Olimpiyat Oyunları öncesi milli boneyle son hazırlık müsabakalarına çıkacaklar.

Milli yüzücüler olimpiyat öncesi Berlin'de

Eskişehir ve Türk sporuna birçok branşta kazandırdığı sporcularla başarılı grafiğini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, yüzme branşında milli takımın gücüne güç katmaya devam ediyor.

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez, 30 Mayıs- 2 Haziran 2024 tarihleri arasında Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek olan IDM Berlin Para Yüzme Yarışları’nda milli bone ile yarışacaklar.

Paris 2024 Olimpiyat Oyunlarına kota alan ve olimpiyatlarda yarışacak olan sporcularımız, Almanya’da milli takım ile olimpiyat öncesi son ve en önemli yarışlarda mücadele edecekler.

Berlin’deki yarışların Paris Olimpiyatları öncesi çok önemli bir hazırlık müsabakası olacağını belirten başarılı sporcularımız, Eskişehir’i ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

  Hibya Haber Ajansı