Eker’den FSUMMIT’e içecek sponsorluğu desteği

23-24 Haziran'da EXPO Antalya Sergi Alanı'nda yapılacak FSUMMIT’in aynı zamanda içecek sponsorlarından biri olan Eker, etkinlik alanında kuracağı standında sağlıklı ve lezzetli ürün ailesini sergileyecek.

Türkiye’yi 44 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, sektörel etkinliklerin yeniden yapılmaya başladığı bu dönemde önemli bir zirveye katılarak sektör temsilcileri ile bir araya geliyor. Dünya turizm gastronomisinin buluşacağı FSUMMIT’de yerini alan Eker, zirvenin fuar alanında kuracağı standında; ayran, yoğurt, sütlü tatlı çeşitleri gibi klasikleşmiş sevilen lezzetlerini, pandemi döneminde yoğun ilgi gören fonksiyonel probiyotik ürün ailesini, kefir çeşitlerini ve diğer yeni lezzet seçeneklerini sergileyecek. 

EXPO Antalya Sergi Alanı'nda 23-24 Haziran'da “Ağırlamada Farklılaşma” teması ile yapılacak FSUMMIT’te yerli ve yabancı yatırımcılar, yöneticiler, şefler ve F&B yöneticileri başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşları bir araya gelecek. İki gün sürecek etkinlikte; sektördeki yenilikler, pandemi sonrası yeni normal düzen, turizm gastronomisinde farklılaşma, ağırlamada kalitenin önemi ve sürdürülebilirlik gibi konular masaya yatırılacak.

FSUMMIT’e içecek sponsorluğu desteği de veren Eker, kanal stratejisinin temelinde yer alan ev dışı tüketim alanının yeniden canlanmasına katkı sağlayan etkinliklerde önümüzdeki dönemde de yer almaya devam edecek.
Hibya Haber Ajansı

Okunma